Aparat cyfrowy Leica C Autor : tent kategoria: Polecane produkty

Prestiżowy aparat kompaktowy Leica C , o 12 megapikselowej matrycy jak również obiektywie zaopatrzonym w 7 krotne przybliżenie. Ogromny maksymalny otwór przysłony pozwoli wykonywać fotografie w gdy nie mamy zbyt wiele światła jak również z rozmytym tłem, często pożądanym w trakcie wykonywania portretów. Tryby kontroli artystycznej i retuszu artystycznego posiadają 15 efektów-filtrów, za pomocą których nawet zwykłe zdjęcia mogą zostać fantastycznymi dziełami. 13 wśród tych efektów można także zastosować do zdjęć panoramicznych .


Aparat cyfrowy Leica C cechuje się również fantastyczną prędkością - potrafi zapisywać seryjne zdjęcia z prędkościa 10kl/s. Także system AF potrzebuje bardzo niewiele czasu, a jego praca jest niemal niezauważalna, co pozwala posiadaczowi skupić się w głównej mierze na kadrze a także odpowiednim momencie - Leica C wykona resztę za niego. Oczywiście istnieje również możliwość manualnego ustawienia każdego najbardziej ważnych parametrów ekspozycji, co na pewno docenią użytkownicy mający już doświadczenie w robieniu zdjęć. Specjalny pierścień na obiektywie ustawić można tak, żeby zmieniał dowolny parametr ekspozycji. Fotografie i nagrania video można natychmiast udostępniać między urządzeniami dzięki modułom NFC i Wi-Fi wbudowanym w aparat. Funkcja NFC zapewnia bezprzewodowe wyzwalanie migawki z innego urządzenia, a także np. zapisywanie bezpośrednie fotografii w pamięci smartfona lub innego sparowanego sprzętu. Leica C umożliwia nagrywanie materiału wideo w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080) przy prędkości 60kl/s, zapewniającej płynny obraz .

Obiektyw o ogniskowej 28-200 mm umożliwia fotografowanie szerokiego spektrum tematów - od szerokokątnych ujęć ogólnych, przez portrety, kończąc na dużych przybliżeniach. Wysoka czułość matrycy zagwarantuje wspaniałe fotografie w słabszych warunkach oświetleniowych, szczególnie w połączeniu z optyczną stabilizacją obrazu (O.I.S.), która eliminuje efekt drżących rąk, dlatego fotografie będą wyraźne i nieporuszone nawet podczas fotografowania na maksymalnych wartościach ogniskowej. Zasługuje na uwagę również tryb makro, który umożliwia uchwycenie przedmiotu znajdującego się w odległości już 3 centrymetrów od aparatu. Rozdzielczość 12.1 mln pikseli zagwarantuje doskonałą własność wykonywanych fotografii, a także zezwoli na ich drukowanie nawet w rozmiarze A3 bez znaczących spadków jakości. Aparat Leica C zawiera nowy 0.2-calowy elektroniczny wizjer a także wyświetlacz 3-calowy LCD, dlatego użytkownik może dopasować sposób fotografowania do własnych potrzeb.

Zobacz więcej w sklepie: