Kurtki 3w1 Autor : lowell79 kategoria: Dyskusje

Kurtka 3w1 to klasyczne rozwiązanie na cieplejsze a także bardziej mroźne dni. Kurtka złożona jest z warstwy wewnętrznej ? ocieplającej jak również z warstwy zewnętrznej, która jest odporna na deszcz i wiatr, mając takie rozwiązanie obydwie warstwy pozwalają oddychać naszej skórze, gwarantują doskonałą wentylację, nie tworzą wewnętrznej sauny. Przy takim rozwiązaniu, kurtka wraz z wewnętrzną warstwą ocieplającą może być imponującym wyborem w zimne dni. Kurtki 3w1 to klasyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią komplikować sobie życia. Wielofunkcyjne kurtki są oznaką nowoczesności. Rewelacyjnie sprawdzą się w mieście, czy poza miastem.


Kurtki 3w1 to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, kto ceni sobie komfort i swobodę w ruchach. Sportowe kurtki 3w1 gwarantują wygodę przy tym świetnie wyglądając. Damskie kurtki wykonane z nowoczesnych materiałów w kolorach kobiecych przyciągną uwagę. Kurtki męskie charakteryzują się krojem dostosowanym do sylwetki, wykonane z odpornego materiału w barwach ciemnych z interesującymi, akcentami kolorowymi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kurtka 3w1 ma dużo korzyści, i warto pomyśleć o jej zakupie. Będzie fantastycznym dodatkiem do sportowego stylu życia i nigdy nie zawiedzie.

Po odpięciu wewnętrznej warstwy ocieplającej może służyć jako kurtka przeciwdeszczowa. Wewnętrzna warstwa kurtki, schowana do plecaka służyć może jako polar, który w zimniejsze dni zapewni nam uczucie ciepła. Należy zwrócić uwagę na modele z odpinanym kapturem, który ma system odpowiednich ściągaczy 3D, za pomocą których kaptur może być dopasowany idealnie do głowy, ten system zagwarantuje maksymalny komfort przy ruszaniu głową. Zamki w kurtkach 3w1 są laminowane - wodoodporne, dzięki czemu trzymanie komórki, czy portfela w takich kieszeniach jest bezpieczne. Kurtka 3w1 to doskonały wybór podczas uprawiania zimowych sportów, świetnie sprawdzą się do uprawiania snowboardu, jeżdżenia na nartach czy łyżwach. Kurtki te, sprawdzą się też podczas podróży do pracy, czy na wędrówki. Do wyboru mamy damskie modele, jakie są taliowane w pasie jak również męskie.

Zobacz również:

Kurtki 3w1 - czy to rzeczywiście taka nowość?

Kurtka T4L15.KUMT003 4F

Kurtka Alpinus Makanda

Kurtka męska 3w1 Canno Hi-Tec

Zimowa kurtka męska Marmot Palisades GTX

Kurtka męska 3w1 Biotit Magnum